Ubezpieczenie Nagrobka

Nagrobki i grobowce to miejsca zadumy i pamięci i naszych bliskich. Warto pomyśleć, aby ubezpieczyć nagrobek na wypadek uszkodzenia. W wielu towarzystwach ubezpieczeniowych możesz wykupić takie ubezpieczenie wraz z mieszkaniem.

Towarzystwa udzielają ochrony w przypadku pęknięcia nagrobka, upadku drzew, powodzi, aktów wandalizmu czy kradzieży elementów stałych. Pamiętaj jednak, że kradzież kwiatów czy zniczy jest wyłączona z odpowiedzialności towarzystwa ubezpieczeniowego.

Dodatkowo możesz objąć ochrona także ławeczkę, kostkę brukową czy klęcznik.

Ubezpieczyciel nie poniesie odpowiedzialności, jeśli szkodę wyrządzi zarządca cmentarza, kamieniarz czy firma pogrzebowa. W takim przypadku odszkodowanie należy się z ich polis odpowiedzialności cywilnej.

Zwróć uwagę, że suma ubezpieczenia powinna odpowiadać wartości nagrobka. Może to być wartość odtworzeniowa (koszt nowego nagrobka) lub rzeczywista (uwzględniająca stopień zużycia nagrobka).

Ubezpieczenie nagrobka możesz wykupić jako klauzule/rozszerzenie w ubezpieczeniu mieszkań. Więcej o ubezpieczeniu mieszkań :

Ubezpieczenie domu i mieszkania

Opracowanie

Alicja Rynkiewicz Doradca Ubezpieczeniowy

Oddział w Gdyni

0
lat doświadczenia
0
ponad milion zawartych polis
0
oddziałów
NASZE WARTOŚCI

PROFESJONALIZM

Rynek ubezpieczeń i oferta stale się zmieniają, dbamy o to aby nasza wiedza była aktualna, a oferta najlepsza z możliwych.

RELACJE

Stawiamy na długoterminową współpracę, dlatego z najwyższą starannością przygotowujemy ofertę i dbamy o klienta.

POUFNOŚĆ

Poufność jest kluczowa w branży ubezpieczeniowej, to również jeden z filarów naszej działalności.

UBEZPIECZENIA

MULTIAGENCJA

Dokumenty w formacie PDF / ZIP

Copyright © Limanówka 2020 | www.informatyk-starogard.pl
Copyright © Limanówka 2020
www.informatyk-starogard.pl