O Nas

Ubezpieczenia - J. Limanówka

Misją naszej firmy jest dostosowanie i przedstawienie najlepszej oferty ubezpieczeniowej zgodnie z indywidualnymi potrzebami oraz oczekiwaniami klientów. Jest to możliwe dzięki współpracy z niemal wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Nasi doradcy gwarantują najwyższą jakość usług.

Sprzedajemy produkty ubezpieczeniowe życiowe i majątkowe: komunikacyjne, mieszkaniowe, turystyczne, rolne, firmowe, zdrowotne. Specjalizujemy  się w ubezpieczeniach komunikacyjnych.

Nasi doradcy dbają o prawidłową obsługę pod względem formalno-prawnym. Przyczyniamy się do tego, aby dzięki dobrze zawartym ubezpieczeniom jakość życia naszych klientów poprawiła się.

Dystrybucją produktów ubezpieczeniowych zajmujemy się nieprzerwanie od 1991 roku. Sprzedaż i obsługę prowadzimy w biurach, również w trybie zdalnym. Klienci mogą kupić u nas polisy bez wychodzenia z domu.

Rynek ubezpieczeń jest szczególnie nadzorowany i regulowany przez Państwo. Na bieżąco wdrażamy kolejne regulacje prawne i pomagamy naszym klientom w poruszaniu się w zmiennym otoczeniu.

Zachęcamy skorzystania z naszych usług.  Otrzymacie Państwo fachową poradę oraz pomoc w doborze najkorzystniejszego ubezpieczenia.

Jan Limanówka

0
lat doświadczenia
0
ponad milion zawartych polis
0
oddziałów
NASZE WARTOŚCI

PROFESJONALIZM

Rynek ubezpieczeń i oferta stale się zmieniają, dbamy o to aby nasza wiedza była aktualna, a oferta najlepsza z możliwych.

RELACJE

Stawiamy na długoterminową współpracę, dlatego z najwyższą starannością przygotowujemy ofertę i dbamy o klienta.

POUFNOŚĆ

Poufność jest kluczowa w branży ubezpieczeniowej, to również jeden z filarów naszej działalności.

UBEZPIECZENIA

MULTIAGENCJA

Dokumenty w formacie PDF / ZIP

Copyright © Limanówka 2020 | www.informatyk-starogard.pl
Copyright © Limanówka 2020
www.informatyk-starogard.pl