Ubezpieczenie domu i mieszkania

Dom, mieszkanie to nasza przystań, gwarantująca spokój i bezpieczeństwo. Nasza nieruchomość bywa narażona na szkodliwe czynniki zakłócające spokój zarówno ze strony osób trzecich (np. zalanie przez sąsiada czy włamanie i kradzież cennych przedmiotów) czy zdarzenia losowe (np. pożar, powódź, silny wiatr uderzenie pioruna, huragan, grad itp.).

W trosce o komfort psychiczny i bezpieczeństwo oferujemy ubezpieczenie domu i mieszkania dopasowane do Twoich potrzeb.

Co może zawierać polisa?

Przedmiotem ubezpieczenia może być nie tylko mieszkanie lub dom, ale także garaż, płot wraz z bramą, budynki gospodarcze, altanki, a także krzewy i drzewa ogrodowe. Jeśli ubezpieczysz swoją nieruchomość nie musisz martwić się o finanse w podbramkowych sytuacjach. Otrzymasz wsparcie, które pomoże Ci przeprowadzić niezbędne naprawy, aby w Twoim domu wszystko wróciło do normy.

Na co warto zwrócić uwagę?

Niemalże każde ubezpieczenie domu i mieszkania zawiera ochronę przedmiotów szklanych takich jak akwaria, ścianki szklane z luksferów, kuchenne płyty indukcyjne, kabiny prysznicowe czy po prostu szklane drzwi, jeśli tego nie ma w standardzie – zawsze można rozszerzyć daną polisę o takie ryzyko.

To samo dotyczy klauzuli kosztów poszukiwań i usunięcia przyczyn szkody. Jeśli np. pęknie rura w ścianie i będzie trzeba skuć okładziny ścienne i samą ścianę to ubezpieczenie pokryje koszty tego zabiegu, a także przywrócenie ścianie wyglądu i funkcjonalności sprzed awarii.

Awaria może przydarzyć się zawsze i każdemu. Zatkana wanna, zepsuty zamek w drzwiach, popsuta pralka lub inne urządzenie AGD? W polisie jest tzw. Assistance domowy, będziesz mógł skorzystać z pomocy interwencyjnej specjalisty np. ślusarza, hydraulika czy serwisanta sprzętu AGD.

Czasami bywa tak, że na dłuższy  czas opuszczamy swój dom. Nawet wtedy twój dobytek będzie chroniony – nie zapomnij jednak o tym poinformować naszego doradcy. Przygotuje dla ciebie specjalną ofertę na wypadek nie zamieszkiwania mieszkania bądź domu.

Jeśli natomiast chcesz wynajmować swoją nieruchomość osobom trzecim, zawsze poinformuj agenta o tym fakcie. Dopasuje takie ubezpieczenie domu i mieszkania z rozszerzeniem Odpowiedzialności Cywilnej w życiu prywatnym, które zadziała w takiej sytuacji. To znaczy, gdy twoi lokatorzy spowodują np. zalanie twoich sąsiadów ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie.

Kupiłeś swoje wymarzone cztery kąty na kredyt? Kredytodawca żąda od ciebie polisy z cesją na bank? Nie ma problemu – takie polisy też oferujemy.

Opracowanie:

Agata Wojewska Doradca Ubezpieczeniowy

Oddział w Gdańsku

0
lat doświadczenia
0
ponad milion zawartych polis
0
oddziałów
NASZE WARTOŚCI

PROFESJONALIZM

Rynek ubezpieczeń i oferta stale się zmieniają, dbamy o to aby nasza wiedza była aktualna, a oferta najlepsza z możliwych.

RELACJE

Stawiamy na długoterminową współpracę, dlatego z najwyższą starannością przygotowujemy ofertę i dbamy o klienta.

POUFNOŚĆ

Poufność jest kluczowa w branży ubezpieczeniowej, to również jeden z filarów naszej działalności.

UBEZPIECZENIA

MULTIAGENCJA

Copyright © Limanówka 2020 | www.informatyk-starogard.pl
Copyright © Limanówka 2020
www.informatyk-starogard.pl