OC Pielęgniarki

Jesteś pielęgniarką (lub pielęgniarzem) i szukasz ubezpieczenia, które będzie chroniło od szkody, którą możesz wyrządzić pacjentowi w trakcie wykonywania czynności zawodowych? Świetnie trafiłaś. Nasi doradcy mają w swojej ofercie zarówno ubezpieczenie OC obowiązkowe, jak i ubezpieczenie OC dobrowolne.

Czym różnią się te dwa ubezpieczenia?

Obowiązkowe ubezpieczenie OC pielęgniarki dedykowane jest osobom, które wykonują działalność leczniczą w formie indywidualnej lub grupowej praktyki pielęgniarek. Ubezpieczeniem objęte są szkody, które pielęgniarka może wyrządzić pacjentowi podczas wykonywania czynności zawodowych, a zwłaszcza udzielania świadczeń zdrowotnych. Ubezpieczenie odpowiada również za szkodę powstałą w wyniku niezgodnego z prawem zaniechania udzielania świadczeń zdrowotnych.

Dobrowolne ubezpieczenie OC pielęgniarki przeznaczone jest zarówno dla osób prowadzących działalność gospodarczą, jak i zatrudnionych na podstawie umowy zlecenia, umowy o dzieło lub umowy o pracę.

Polisa obejmuje  szkody na osobie lub w mieniu wyrządzone osobom trzecim w związku
z prowadzeniem działalności gospodarczej przez pielęgniarkę.
Ubezpieczenie obejmuje szkody wyrządzone w następstwie posiadania i użytkowania nieruchomości oraz stacjonarnych maszyn, urządzeń i instalacji wszelkiego typu, a także ryzyko prowadzenia działalności gospodarczej. Suma gwarancyjna na polisie wynosi 30 000 euro na jedno zdarzenie i 150 000 euro na wszystkie zdarzenia w okresie ubezpieczenia, nasi doradcy mogą jednak podnieść sumę gwarancyjną na jedno zdarzenie do 50 000 euro.

Jeśli posiadasz OC obowiązkowe:

dobrowolne ubezpieczenie pokryje koszty szkód, które nie są objęte ochroną w OC obowiązkowym,

-dobrowolne ubezpieczenie pokryje również szkody, które są w zakresie
obowiązkowego OC- powyżej sumy gwarancyjnej, która wynika z umowy Twojego obowiązkowego ubezpieczenia OC (tzw. ubezpieczenie nadwyżkowe).

Zapraszamy do naszych biur, dopasujemy wariant i zakres ubezpieczenia do Twoich potrzeb. Dzięki ubezpieczeniu OC pielęgniarki zmniejszysz ryzyko swojej działalności, a pacjenci będą darzyć Cię jeszcze większym zaufaniem.

Opracowanie:

Klaudia Hoffmann Doradca Ubezpieczeniowy

Oddział w Gdańsku

0
lat doświadczenia
0
ponad milion zawartych polis
0
oddziałów
NASZE WARTOŚCI

PROFESJONALIZM

Rynek ubezpieczeń i oferta stale się zmieniają, dbamy o to aby nasza wiedza była aktualna, a oferta najlepsza z możliwych.

RELACJE

Stawiamy na długoterminową współpracę, dlatego z najwyższą starannością przygotowujemy ofertę i dbamy o klienta.

POUFNOŚĆ

Poufność jest kluczowa w branży ubezpieczeniowej, to również jeden z filarów naszej działalności.

UBEZPIECZENIA

MULTIAGENCJA

Dokumenty w formacie PDF / ZIP

Copyright © Limanówka 2020 | www.informatyk-starogard.pl
Copyright © Limanówka 2020
www.informatyk-starogard.pl