SMART PAKIET

SMART PAKIET to nowa oferta Warty, pozwalająca na zabezpieczenie się przed wydatkami związanymi z naprawą lub zakupem nowego smartfona, tabletu czy smartwatcha w przypadku uszkodzenia czy kradzieży. Jest to pierwsze tego typu ubezpieczenie dostępne na rynku nie tylko w salonach sprzedaży.

Ochroną w przypadku telefonów są objęte takie zdarzenia, jak np. wyślizgnięcie się telefonu z ręki podczas rozmowy, upuszczenie go podczas wysiadania z samochodu czy uszkodzenie wskutek nagłego hamowania, ale też kradzież kieszonkowa, rabunek i kradzież w wyniku włamania, oraz takie zniszczenia : wyświetlacza w wyniku wypadku, całego urządzenia w wyniku wypadku, uszkodzenie sprzętu w wyniku przepięcia, uszkodzenie sprzętu w wyniku zalania.

Ubezpieczeniem SMART PAKIET mogą być objęte telefony fabrycznie nowe ale też 4 letnie (nie starsze niż 4 lata od daty premiery w Polsce).

Co zyskujemy:

Naprawę sprzętu w razie uszkodzenia/zniszczenia wyświetlacza lub innych elementów urządzenia, nowy sprzęt, jeżeli dotychczasowy stracisz oraz wymianę sprzętu na nowy, jeśli koszt naprawy jest równy wartości nowego urządzenia lub ją przekracza. Proces naprawy jest bezgotówkowy– w punktach naprawczych na terenie całej Polski.

Warianty ubezpieczenia SMART PAKIET są trzy: premium,  komfort i ochrona wyświetlacza. Mają różne zakresy  ochrony, od najbogatszego do całkiem podstawowego.

Opracowanie:

Agata Wojewska Doradca Ubezpieczeniowy

Oddział w Gdańsk

0
lat doświadczenia
0
ponad milion zawartych polis
0
oddziałów
NASZE WARTOŚCI

PROFESJONALIZM

Rynek ubezpieczeń i oferta stale się zmieniają, dbamy o to aby nasza wiedza była aktualna, a oferta najlepsza z możliwych.

RELACJE

Stawiamy na długoterminową współpracę, dlatego z najwyższą starannością przygotowujemy ofertę i dbamy o klienta.

POUFNOŚĆ

Poufność jest kluczowa w branży ubezpieczeniowej, to również jeden z filarów naszej działalności.

UBEZPIECZENIA

MULTIAGENCJA

Copyright © Limanówka 2020 | www.informatyk-starogard.pl
Copyright © Limanówka 2020
www.informatyk-starogard.pl