Przepięcia

W każdym gospodarstwie domowym znajduje się sprzęt elektroniczny, warto więc ująć je ochroną w ramach ubezpieczenia domu/mieszkania. To wymaga uwzględnienia przepięć w polisie, ponieważ to one często są przyczyną uszkodzeń sprzętu elektronicznego , muzycznego ale także może dotyczyć elementów stałych w mieszkaniu/domu (lodówka w zabudowie).

Przepięcie może być dostępne w ramach podstawowej polisy mieszkaniowej jako rozszerzenie wraz z wniesieniem dodatkowej opłaty bądź wybór wyższego i droższego wariantu ubezpieczenia, które obejmuje zakresem przepięcia.

Więcej o ubezpieczeniach mieszkaniowych poczytasz: https://limanowka.pl/porady/ubezpieczenie-domu-i-mieszkania/

 

Ubezpieczając od przepięć warto zwrócić uwagę na wysokość tego odszkodowania w razie wypłacania. Bywa że jest to 20 000zł a nawet do 50 000zł. Każdy ubezpieczyciel oferuje nieco inne warunki w odniesieniu do przepięć. Nieliczne towarzystwa rozróżniają  wysokość kwotę  przepięcia  wywołane wyładowaniami atmosferycznymi od mających inną przyczynę. Nasi doradcy poinformują Cię czy w danej ofercie przepięcia są w pakiecie czy też  trzeba dokupić to ryzyko.

Przepięcia mogą spowodować nie małe straty finansowe, dlatego lepiej dokupić przepięcia za niewielką kwotę np. 20zł i mieć takie zabezpieczenie.

Opracowanie:

Angelika Połom Doradca Ubezpieczeniowy

Oddział w Pruszczu Gdańskim

0
lat doświadczenia
0
ponad milion zawartych polis
0
oddziałów
NASZE WARTOŚCI

PROFESJONALIZM

Rynek ubezpieczeń i oferta stale się zmieniają, dbamy o to aby nasza wiedza była aktualna, a oferta najlepsza z możliwych.

RELACJE

Stawiamy na długoterminową współpracę, dlatego z najwyższą starannością przygotowujemy ofertę i dbamy o klienta.

POUFNOŚĆ

Poufność jest kluczowa w branży ubezpieczeniowej, to również jeden z filarów naszej działalności.

UBEZPIECZENIA

MULTIAGENCJA

Copyright © Limanówka 2020 | www.informatyk-starogard.pl
Copyright © Limanówka 2020
www.informatyk-starogard.pl