Ochrona utraty zniżek

Ochrona utraty zniżek to dodatkowe ubezpieczenie, sprzedawane do polisy OC  lub AC. Zapewnia ona zachowanie dotychczasowych zniżek, nawet po spowodowaniu wypadku/kolizji ubezpieczonym pojazdem. Należy pamiętać, iż ochrona zniżek jest wyłącznie w towarzystwie, w którym posiadamy wykupione OC/AC. Każda szkoda, nawet ta zgłoszona z polisy z ochroną zniżek jest raportowana do UFG.

W każdym towarzystwie ochrona zniżek działa na różnych zasadach:
Compensa – dla klientów posiadających min. 20% zniżki za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia w OC i AC, pierwsza szkoda nie wpływa na składkę przy zawieraniu kolejnej umowy.
Ergo Hestia – dla klientów powyżej 26 lat, bezszkodowych w ciągu ostatniego roku ubezpieczenia, posiadających min. 15% zniżek w OC – pierwsza szkoda nie wpływa na składkę przy zawieraniu kolejnej umowy.
InterRisk – dla klientów indywidualnych powyżej 24 lat, posiadających co najmniej 10% zniżki z tytułu bezszkodowego przebiegu ubezpieczenia, jedna szkoda nie wpływa na składkę przy zawieraniu kolejnej umowy.
MTUw przypadku pierwszej szkody z OC klient nie traci zniżek za bezszkodowość przy kontynuacji ubezpieczenia.
PZU – pierwsza szkoda nie wpływa na składkę przy zawieraniu kontynuacji.
TUZ TUW – dokupić można jedynie przy AC, pierwsza szkoda nie wpływa na składkę przy zawieraniu kolejnej umowy.
Uniqa – pierwsza szkoda nie wpływa na składkę przy zawieraniu kolejnej umowy, w AC do dokupienia tylko do umowy w zakresie pełnym (allrisk).
Warta – dla nowego klienta w OC gwarancja ochrony zniżek w przypadku szkody do 5 tys., a dla obecnego klienta jeśli w ciągu roku nie spowodował wypadku –  bez limitu, AC bez limitu przy pierwszej szkodzie.
Wiener – dla klientów w wieku powyżej 25 lat i posiadających prawo jazdy powyżej 2 lat, bez szkody w ostatnim okresie ubezpieczenia (te same wymagania wobec użytkowników). Ochrona w przypadku wystąpienia jednej szkody, bez względu na jej wartość.

Powyższe informacje są aktualne na dzień publikacji – 16.04.2021r. Więcej o zniżkach  poczytasz: https://limanowka.pl/uncategorized/oc-znizki-do-80.

 Szczegółowe dane znajdują się w bieżących Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU) poszczególnych towarzystw. W przypadku pytań bądź wątpliwości prosimy o zapoznanie się z OWU lub kontakt z naszymi doradcami.
Opracowanie:

Klaudia Hoffmann Doradca Ubezpieczeniowy

Oddział w Gdańsku

0
lat doświadczenia
0
ponad milion zawartych polis
0
oddziałów
NASZE WARTOŚCI

PROFESJONALIZM

Rynek ubezpieczeń i oferta stale się zmieniają, dbamy o to aby nasza wiedza była aktualna, a oferta najlepsza z możliwych.

RELACJE

Stawiamy na długoterminową współpracę, dlatego z najwyższą starannością przygotowujemy ofertę i dbamy o klienta.

POUFNOŚĆ

Poufność jest kluczowa w branży ubezpieczeniowej, to również jeden z filarów naszej działalności.

UBEZPIECZENIA

MULTIAGENCJA

Copyright © Limanówka 2020 | www.informatyk-starogard.pl
Copyright © Limanówka 2020
www.informatyk-starogard.pl