Assistance domowy

Pęknięta rura, zatrzaśnięty zamek czy stłuczone lustro ? – home assistance

Jest to dodatkowe rozszerzenie do polisy mieszkaniowej. Towarzystwa ubezpieczeniowe przygotowują kilka różnych wariantów assistance, najmniejszy wariant włączony jest w podstawę, a pozostałe dostępne są za uiszczeniem dodatkowych opłat.

Warianty assistance:

– assistance katastroficzny – zapewnia pomoc, gdy przebywasz daleko od domu, a twój dom uległ zniszczeniu w skutek, np., załamania pogody.

– assistance domowy – pomoc różnych specjalistów, między innymi hydraulika, szklarza, technika urządzeń grzewczych, elektryka, stolarza, dekarza, specjalistę od napraw sprzętu AGD RTV.

– assistance medyczny – pomoc w przypadku nieszczęśliwego wypadku, lub nagłego zachorowania. Możesz tu liczyć na wizytę lekarza, transport medyczny, czy dostawę leków.

Pamiętaj, że takie wsparcie zawsze jest ograniczone pewnymi limitami, wszystkie informacje są zapisane w ogólnych warunkach umowy.

Dodatkowo, każde towarzystwo posiada wyłączenia, w których pomoc assistance nie będzie udzielona. Do takich przypadków może należeć np., gdy szkoda wystąpi poza terytorium Polski, lub gdy pomoc elektryka miałaby odnosić się do wymiany żarówki.

Opracowanie

Alicja Rynkiewicz Doradca Ubezpieczeniowy

Oddział w Gdyni

W opracowaniu korzystano z definicji zawartych w OWU

0
lat doświadczenia
0
ponad milion zawartych polis
0
oddziałów
NASZE WARTOŚCI

PROFESJONALIZM

Rynek ubezpieczeń i oferta stale się zmieniają, dbamy o to aby nasza wiedza była aktualna, a oferta najlepsza z możliwych.

RELACJE

Stawiamy na długoterminową współpracę, dlatego z najwyższą starannością przygotowujemy ofertę i dbamy o klienta.

POUFNOŚĆ

Poufność jest kluczowa w branży ubezpieczeniowej, to również jeden z filarów naszej działalności.

UBEZPIECZENIA

MULTIAGENCJA

Dokumenty w formacie PDF / ZIP

Copyright © Limanówka 2020 | www.informatyk-starogard.pl
Copyright © Limanówka 2020
www.informatyk-starogard.pl