fbpx
Close

Czy cena OC wzrośnie ?

Nie wiemy tego. Ceny ustalają ubezpieczyciele, zależą od zmian w prawie i od aktualnej sytuacji rynkowej. Możemy zagwarantować, że poszukamy najlepszej dostępnej oferty.

Read More

Ile będzie kosztowało ubezpieczenie za Skode Octavia 1.6 l. ?

VW Passata,  Forda Fosusa, … itd. – to zależy od firmy ubezpieczeniowej. Wszystko zależy od sytuacji na rynku ubezpieczeniowym, chętnie obejrzymy dokumenty porozmawiamy i doradzimy najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy do biura w celu dopasowania najkorzystniejszej oferty dla Pana /Pani.

Wrzesień 20, 2018

Read More

Czy mogę jeździć na ubezpieczeniu zbywcy/sprzedającego?

Tak może Pan/Pani do końca trwania ubezpieczenia korzystać z polisy otrzymanej od zbywcy lecz może wiązać się z przeliczeniem składki i dopłatą. Otrzymane przy zakupie potwierdzenie OC o niczym nie przesądza – polisa może być zawarta na kilka rat może być w ogóle nie opłacona a w skrajnym przypadku nie ważna. Zalecamy wizytę w biurze […]

Wrzesień 20, 2018

Read More

Czy muszę ubezpieczać samochód który stoi w garażu nie używany?

TAK, obowiązek ubezpieczenia wszystkich samochodów zarejestrowanych (niezależnie czy je aktualnie używamy, czy nie) nakłada na wszystkich posiadaczy pojazdów ustawodawca. Odstępstwo jest do pojazdów ciężarowych o DMC powyżej 3,5 tony, które przedsiębiorca może czasowo wyrejestrować w związku z zawieszeniem działalności . Jeśli Twój pojazd ma ponad 40 lat i jest pojazdem  historycznym lub jest to zabytek […]

Wrzesień 20, 2018

Read More

Dlaczego sąsiad płaci mniej a ma taki sam samochód?

Po pierwsze to nie jest taki sam samochód – inny jest na pewno numer VIN. Pesel sąsiada i Twój też się różnią. Jest bardzo wiele czynników określających stawkę za ubezpieczenie, zapraszamy do biura w celu dopasowania najkorzystniejszej oferty.

Wrzesień 20, 2018

Read More

Dlaczego ubezpieczenie jest droższe w większych miastach?

Cenę polisy określa prawdopodobna wysokość odszkodowania i prawdopodobieństwo występowania kolizji/wypadków. W dużych miasta odszkodowania są wyższe – cenniki warsztatów samochodowych są wyższe, świadomość prawna jest wyższa, pojazdy są droższe  i nowsze.

Wrzesień 20, 2018

Read More

Ubezpieczałem samochód za granicą czy zniżki nabyte za granicą liczą się w Polsce?

Obecnie wszystkie firmy korzystają ze wspólnej bazy zarządzanej przez UFG, znajdują się tam informacje o zawartych polisach i szkodach. Proces wyliczania zniżek za bezszkodowość jest zautomatyzowany. Istnieje możliwość indywidualnej wyceny w oparciu o szczegółowe i przetłumaczone zaświadczenia od zagranicznych Ubezpieczycieli. Zapraszamy do biura sprawdzimy wszelkie możliwe opcje.

Wrzesień 20, 2018

Read More